English Studies Unit | Faculty & Staff

Dr. Samy Abu-Salih
Senior Lecturer
Reception hours: Tuesday 15:40-17:40 (Spring 2016/2017)
Room: D1 - Room 394
Reception hours: Tuesday 15:40-17:40 (Spring 2016/2017)
קליר שיבי
קליר שיבי
מנהלת לשכת נשיא המכללה | לשכת הנשיא
לימור אביר
לימור אביר
ראש מדור משגיחים | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
Room: EF
רחל פרץ
רחל פרץ
מזכירת המחלקה | Biotechnology Engineering
שני אלצ’ק
שני אלצ’ק
ראש פיתוח אקדמי | לשכת המשנה לנשיא
Room: M
רויטל הרוש
רויטל הרוש
ע. סמנכ"לית הכספים | כספים
מיטל מילר
מיטל מילר
חשבת המכללה | הנהלת חשבונות
לאה ליאון
לאה ליאון
ראש מדור שכר | כספים
Room: M105
אילון פרת
אילון פרת
עורך תוכן שיווקי | שיווק
Room: EFK
מורן זיסרסון
מורן זיסרסון
מנהלת השיווק | שיווק
כרמית נויגרשל עובדיה
כרמית נויגרשל עובדיה
אחראית סגל מינהלי | משאבי אנוש
לי צוק
לי צוק
עוזרת ראש מחלקה | Industrial Engineering and Management
לימור שחר
לימור שחר
אחראית רווחה והדרכה | משאבי אנוש
סיגלית סבג
סיגלית סבג
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
אלכסנדרה בלגנסקי
אלכסנדרה בלגנסקי
מנהלת חשבונות | הנהלת חשבונות
מתן כהן
מתן כהן
תומך טכנולוגי | טכנולוגיות מידע
שראל גרינברג
שראל גרינברג
איש סיסטם | טכנולוגיות מידע
Room: M110
ולדימיר צ’רנישב
ולדימיר צ’רנישב
מנהל שרתים | טכנולוגיות מידע
אבי אוחיון
אבי אוחיון
ראש מדור תמיכה ושירות | טכנולוגיות מידע
אורית דמבו
אורית דמבו
ע. מנמ"ר ואחראית הדרכה | טכנולוגיות מידע
בני שווירץ
בני שווירץ
מיישם אבטחת מידע | טכנולוגיות מידע
אביחי בלמס
אביחי בלמס
רכז תמיכה טכנית | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
Room: EF-505 (אולפן וידאו)
רמי פכט
רמי פכט
צלם אקדמי | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
Room: EF-505 (אולפן וידאו)
גרי סניידר
גרי סניידר
מנהל בינוי, רכש ולוגיסטיקה. | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אורטל אלטבה
אורטל אלטבה
עוזרת מנהל בינוי רכש ולוגיסטיקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
מאיר כהן
מאיר כהן
קצין ביטחון ובטיחות | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
רימונה דיאמנט
רימונה דיאמנט
אחראית רכש וקניינות | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אבי בלומנפלד
אבי בלומנפלד
אחראי אחזקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
מזל בלמס
מזל בלמס
מזכירת מחלקה | Software Engineering
משה תשובה
משה תשובה
אב בית בנין B, בנין EF | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
קרלוס גבאי
קרלוס גבאי
אב בית בנין P, בנין D | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ברוך פיהלוורי
ברוך פיהלוורי
מחסן טכני | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
Room: בנין D
בועז פילברי
בועז פילברי
אב בית בנין M | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
נתן כהן
נתן כהן
חצרן | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
נתן כהן
איהב חרייס
איהב חרייס
אב בית בנין L | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
יעקב מדינה
יעקב מדינה
אב בית בנין EM | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ילנה שפיגלמן
ילנה שפיגלמן
מנהלת המכינה | מכינות קדם אקדמיות
יפה גולן
יפה גולן
רכזת אדמיניסטרטיבית | מכינות קדם אקדמיות
מראם נאסר-כרים (בחופשת לידה)
מראם נאסר-כרים (בחופשת לידה)
יועצת לקויות למידה לחברה הערבית, אחראית תכנית צעד לפני כולם וחונכות חברתית | דקנט
Reception hours: א'-ה' 08:00-15:30
Room: B210
מומלץ לתאם הגעה מראש
Reception hours: א'-ה' 08:00-15:30
ריקי שולמן
ריקי שולמן
ע.מנהלת מכינה | מכינות קדם אקדמיות
עמליה חיים
עמליה חיים
מזכירת מחלקה | Mechanical Engineering
ליאת שמואלי
ליאת שמואלי
עוזרת ראש מחלקה | Mechanical Engineering
קרולינה זיבנברג
קרולינה זיבנברג
עוזרת ראש מחלקה | Industrial Engineering and Management
גלית יריב
גלית יריב
עוזרת ראש המחלקה | Applied Mathematics
בלהה סטמפלר
בלהה סטמפלר
עוזרת ראש מחלקה | Optical Engineering
אורה דהן
אורה דהן
עוזרת ראש מחלקה | Software Engineering
Room: M214
ליאת דמתי
ליאת דמתי
אחראית היחידה למעורבות חברתית | דקנט
Reception hours: א'-ה' 08:00-15:30
Reception hours: א'-ה' 08:00-15:30
ליאורה מנדלי
ליאורה מנדלי
עוזרת ראש מחלקה | Biotechnology Engineering
Room: 109
רגדה דבור
רגדה דבור
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
Room: D219
משרד D219
דר’ אביטל רגב סימן-טוב
דר’ אביטל רגב סימן-טוב | Dr. Avital Regev Siman-Tov
CEO, Ofek Eshkolot R&D Ltd | אופק אשכולות
Room: בנין M חדר 315
מירב גרוסמן
מירב גרוסמן
מנהלת תוכן אתר המכללה | שיווק
Room: EFK
ד”ר ורד דנגור
ד”ר ורד דנגור
| היחידה להוראה ולימודים כלליים
יהודית ברנדט
יהודית ברנדט
מורה מן החוץ | English Unit
ד”ר לאה יעקובזון
ד”ר לאה יעקובזון
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר תמר כץ פלד
ד”ר תמר כץ פלד
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
לידיה מיסונישניק
לידיה מיסונישניק
מורה מן החוץ
עינת מרום
עינת מרום
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
אורן עזר
אורן עזר
מורה מן החוץ
אורן עזר
ד”ר דוד פונדק
ד”ר דוד פונדק
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר נועם קול רון
ד”ר נועם קול רון
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר דוד קליר
ד”ר דוד קליר
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר מירי רבינוביץ
ד”ר מירי רבינוביץ
מורה מן החוץ
חגית אדיקה
חגית אדיקה
רכזת לימודי מוסמכים | לשכת המשנה לנשיא
Room: M
ילנה סמולביץ
ילנה סמולביץ
עובדת מעבדה
Room: D219
משרד D219
ד”ר רונית בן אברהם-שומר
ד”ר רונית בן אברהם-שומר
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר עידית גולני
ד”ר עידית גולני
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר נדב דנקמפ
ד”ר נדב דנקמפ
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר חיים חכם
ד”ר חיים חכם
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מרינה טל
ד”ר מרינה טל
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר ילנה לוברסקי
ד”ר ילנה לוברסקי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
יואב מירום
יואב מירום
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מיה נחשון קדמי
ד”ר מיה נחשון קדמי
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
פנינה צימרמן
פנינה צימרמן
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר נגה רז קויט
ד”ר נגה רז קויט
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
ד”ר מרגריטה ריטנברג
ד”ר מרגריטה ריטנברג
מורה מן החוץ | Biotechnology Engineering
יבגניה אפשטיין-אורלוב
יבגניה אפשטיין-אורלוב
| Software Engineering
ד”ר ראובן כהן
ד”ר ראובן כהן
| Software Engineering
ד”ר סרגיי מזין
ד”ר סרגיי מזין
Software Engineering | Software Engineering
דר רים אסמאעיל
דר רים אסמאעיל | Dr. Reem Ismael
רכזת תכנית מצטייני הגליל | Biotechnology Engineering
Room: D213
אלכס קסלמן
אלכס קסלמן
| Software Engineering
ד”ר איתן רון
ד”ר איתן רון
| Software Engineering
משה וסר
משה וסר
מרכז מקצוע מתמטיקה | מכינות קדם אקדמיות
איליה קגן
איליה קגן
מרכז מקצוע אנגלית | מכינות קדם אקדמיות
אנה שמידוב
אנה שמידוב
מזכירת המחלקה | Electrical and Electronic Engineering
Room: EM404
שירה אוזן
שירה אוזן
ראש לשכה ועוזרת מנכ"ל לפרוייקטים | לשכת מנכ"ל
יעל אברמוביץ
יעל אברמוביץ
יועצת לקויות למידה למחלקות: תעשיה וניהול, תכנה ומערכות מידע | דקנט
Reception hours: א' 14:00-18:00 ; ג', ה' 8:00-16:00
Room: משרד: בנין B חדר 202
מומלץ לתאם הגעה מראש
Reception hours: א' 14:00-18:00 ; ג', ה' 8:00-16:00
אורנית בר זית
אורנית בר זית
רכזת נגישות, יועצת לסטודנטים עם מוגבלויות פיזיות/ רפואיות, מובילת פרויקט הדגל | דקנט
Reception hours: א-ה 08:30-16:30
Room: בנין B חדר 212
מומלץ לתאם הגעה מראש
Reception hours: א-ה 08:30-16:30
נירית ברקוביץ
נירית ברקוביץ
אחראית על הטיפול הפסיכולוגי ומ"מ מנהלת מקצועית - המדור לקידום הסטודנט | דקנט
Reception hours: ב' 10:00-15:00; ג' 08:00-14:00; ד' 8:30-13:30
Room: חדר מאחורי אולם הספורט
מומלץ לתאם הגעה מראש
Reception hours: ב' 10:00-15:00; ג' 08:00-14:00; ד' 8:30-13:30
ד”ר דאוד דאוד
ד”ר דאוד דאוד
מרצה עמית - היחידה להוראה ולימודים כלליים והמרכז לחינוך הנדסי ויזמות | היחידה להוראה ולימודים כלליים
Reception hours: בתיאום מראש
Reception hours: בתיאום מראש
מרווה עבד
מרווה עבד
יועצת לימודית-רגשית למחלקות: תעשיה וניהול, תכנה ומערכות מידע, אחראית סדנאות לימודיות לסטודנטים מהחברה הערבית | דקנט
Reception hours: ג', ד', ה' 8:00-16:00; ו' 8:00-14:00
Room: בנין B חדר 203
מומלץ לתאם הגעה מראש
Reception hours: ג', ד', ה' 8:00-16:00; ו' 8:00-14:00
רווית מיטב
רווית מיטב
יועצת לימודית-רגשית למחלקות: חשמל ואלקטרוניקה, מכונות, ביוטכנולוגיה, מתמטיקה, הנדסה אזרחית ואחראית סטודנטים מהחברה האתיופית | דקנט
Reception hours: א', ג', ד', ה' 8:30-15:00
Room: בנין B חדר 207
מומלץ לתאם הגעה מראש
Reception hours: א', ג', ד', ה' 8:30-15:00
מרים שחאדה-חאג’
מרים שחאדה-חאג’
יועצת לקויות למידה, יועצת לימודית למחלקות: מתמטיקה שימושית והנדסה אופטית | סגל מינהלי
Reception hours: ב',ה' 8:00-15:00, ג 9:00-15:00
Room: בנין B חדר 208
Reception hours: ב',ה' 8:00-15:00, ג 9:00-15:00
עביר קזל
עביר קזל | (חל"ד)
יועצת למחלקות להנדסת תכנה, הנדסת מערכות מידע והנדסת תעשייה וניהול | סגל מינהלי
Reception hours: א, ג, ד, ה 8:30-15:00
Room: בנין B חדר 203
Reception hours: א, ג, ד, ה 8:30-15:00
שירן אלבז
שירן אלבז
יועצת לקויות למידה למחלקות: חשמל ואלקטרוניקה, מכונות, ביוטכנולוגיה, מתמטיקה, הנדסה אזרחית | דקנט
Reception hours: ד', ה' 8:30-16:30
Room: בנין B חדר 213
מומלץ לתאם הגעה מראש
Reception hours: ד', ה' 8:30-16:30
דונה אשכנזי
דונה אשכנזי
אחראית מלגות | דקנט
Reception hours: א-ה 8:00-15:30
Room: בנין B חדר 205
מומלץ לתאם הגעה מראש
Reception hours: א-ה 8:00-15:30
אתי שפרברג
אתי שפרברג
מנהלת היחידה למעורבות חברתית | דקנט
Reception hours: א-ה 8:00-16:00
Room: בנין B חדר 201
מומלץ לתאם הגעה מראש
Reception hours: א-ה 8:00-16:00
וופא עבד אלגאני
וופא עבד אלגאני
יועצת קריירה, ממונת גיוון באקדמיה | דקנט
Reception hours: א ב ג ה, 8:30-16:30, ד 8:30-14:00
Room: בנין B חדר 209
מומלץ לתאם הגעה מראש
Reception hours: א ב ג ה, 8:30-16:30, ד 8:30-14:00
שרית דנינו
שרית דנינו
עוזרת דקנית הסטודנטים ואחראית פרויקט סל"א | דקנט
Reception hours: א-ה 8:00-15:30
Room: בנין B חדר 208
מומלץ לתאם הגעה מראש
Reception hours: א-ה 8:00-15:30
אירית ארנון
אירית ארנון
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
Room: D219
משרד D219
סלאח פראג’
סלאח פראג’
מורה מן החוץ | Optical Engineering
גל ליביו
גל ליביו
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אורן זלץ
אורן זלץ
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ראמי ח’יר
ראמי ח’יר
מורה מן החוץ | Electrical and Electronic Engineering
אולגה חצרינוב
אולגה חצרינוב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יורי חצרינוב
יורי חצרינוב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אברהם יניב
אברהם יניב
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
שי ישראלי
שי ישראלי
רכז תכנית ההתחדשות מרצה במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
שמעון פיטלסון
שמעון פיטלסון
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אלברט פרופיס
אלברט פרופיס
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
גנאדי צוגלין
גנאדי צוגלין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יצחק קרוין
יצחק קרוין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אנטון ריבושקין
אנטון ריבושקין
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ד”ר תומאס ריינר
ד”ר תומאס ריינר
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
פאדי שקור
פאדי שקור
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אביתר חמו
אביתר חמו
מורה מן החוץ | Electrical and Electronic Engineering
אנטולי שקולניק
אנטולי שקולניק
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אפרת אביטבול צח
אפרת אביטבול צח
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
יונתן שדה
יונתן שדה
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
רעיסה שכטמן
רעיסה שכטמן
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
מאי איברהים
מאי איברהים
ספרנית השאלה, שמורים ורישום כתבי עת. אחראית על הקשר עם מחלקות הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת תעשייה וניהול והיחידה לאנגלית | ספרייה
שרון סופר
שרון סופר
מנהלת הספרייה | ספרייה
אריקה ורשסקו
אריקה ורשסקו
ספרנית קיטלוג לועזי והשאלה בין ספרייתית (הזמנות יוצאות של קהיליית המכללה). אחראית על הקשר עם מחלקת הנדסת ביוטכנולוגיה, הנדסה אזרחית והיחידה להוראה ולימודים כלליים | ספרייה
ישראלה מזור
ישראלה מזור
קשרי תעשייה וגיוס משאבים | לשכת הנשיא
נטשה קוקוייב
נטשה קוקוייב
ספרנית השאלה בין ספרייתית (הזמנות נכנסות ממוסדות אקדמיים אחרים), השאלה, יעץ, שמורים וכריכה. אחראית על הקשר עם מחלקות הנדסת מכונות, הנדסה אופטית ופיזיקה | ספרייה
ז’אנה רוזנשטוק
ז’אנה רוזנשטוק
ספרנית קיטלוג עברי ומדיה. אחראית על הקשר עם מחלקות הנדסת תוכנה, מערכות מידע, מתמטיקה ומחלקת הנדסת מערכות (תואר שני) | ספרייה
ד”ר חנה פייגר
ד”ר חנה פייגר
רכזת תכנית ההכשרה למרצים חדשים ממ"ח במחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה | Biotechnology Engineering
רמי גזית
רמי גזית
רכז יזמות וחדשנות | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
ד”ר בטו כץ
ד”ר בטו כץ
מרכז אקדמי תחום היזמות והבין-תחומיות, ממ"ח במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
קוסטה אלקין
קוסטה אלקין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ישראל אנגלשטיין
ישראל אנגלשטיין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
יואל אסרף
יואל אסרף
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
סמואל בנדרסקי
סמואל בנדרסקי
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
פרופ”ח אמיל בשקנסקי
פרופ”ח אמיל בשקנסקי
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
שני גולדפינגר
שני גולדפינגר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
זאב גולוד
זאב גולוד
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר עילם גופר
ד”ר עילם גופר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
אירנה גורפינקל
אירנה גורפינקל
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
מירי גילנסון
מירי גילנסון
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר רון דביר
ד”ר רון דביר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
דוד דניאלי
דוד דניאלי
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
עמירם הראל
עמירם הראל
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
שירי וארם
שירי וארם
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ולנטין ונצ’ק
ולנטין ונצ’ק
מרורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
רחל ורסנו רוזנברג
רחל ורסנו רוזנברג
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
רחל ורסנו רוזנברג
ד”ר אלה לוין
ד”ר אלה לוין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר ליאורה לוקיץ
ד”ר ליאורה לוקיץ
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר רחל ליפשיץ
ד”ר רחל ליפשיץ
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר דניאל לשם
ד”ר דניאל לשם
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר יאיר מעיין
ד”ר יאיר מעיין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
יוספה מאיר-לוי
יוספה מאיר-לוי
עוזרת ראש המחלקה | Electrical and Electronic Engineering
Reception hours: א'-ה', בין השעות 10:00-12:50, 14:30-15:30
Room: EM402
משרד EM402, פקס 04-9580289
Reception hours: א'-ה', בין השעות 10:00-12:50, 14:30-15:30
אלה דכטר
אלה דכטר
מזכירת המחלקה | Applied Mathematics
Room: EM405
משרד EM405
מקסים גניס
מקסים גניס
אחראי מעבדות אלקטרוניקה | Electrical and Electronic Engineering
Reception hours: על פי המפורסם בחלון המחסן הטכני ובאתר
Room: EM108
Reception hours: על פי המפורסם בחלון המחסן הטכני ובאתר
אבי כהן
אבי כהן
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
אילון ליטביץ
אילון ליטביץ
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ד”ר אורן שפיר
ד”ר אורן שפיר
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר ולדיסלאב רויטברג
ד”ר ולדיסלאב רויטברג
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר יורם הורוביץ
ד”ר יורם הורוביץ
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר מיכל נוימן
ד”ר מיכל נוימן
מורה מן החוץ | Optical Engineering
גבי גרינפלד
גבי גרינפלד
| Optical Engineering
גבי גרינפלד
יורי קריימר
יורי קריימר
מורה מן החוץ | Optical Engineering
אסף כהן
אסף כהן
מורה מן החוץ | Optical Engineering
יהודה הלוי
יהודה הלוי
מורה מן החוץ | Optical Engineering
יואב טלץ
יואב טלץ
מורה מן החוץ | Optical Engineering
מיכאל רוכקינד
מיכאל רוכקינד
מורה מן החוץ | Optical Engineering
רולנדו גיטמן
רולנדו גיטמן
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ד”ר רומן וורוביוב
ד”ר רומן וורוביוב
מורה מן החוץ | Optical Engineering
ושאח זועבי
ושאח זועבי
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ד”ר איתי מלק
ד”ר איתי מלק
מנהל המרכז | המרכז לנוער שוחר מדע
Room: D 218
מלי כנעני
מלי כנעני
עוזרת למנהל המרכז | המרכז לנוער שוחר מדע
Room: D 218
ד”ר רים איסמאעיל
ד”ר רים איסמאעיל
רכזת תכנית מצטייני הגליל | המרכז לנוער שוחר מדע
Room: D213
ד”ר גיא צברי
ד”ר גיא צברי
רכז פיזיקה וטכנולוגיה | המרכז לנוער שוחר מדע
Room: D213
שרית אוסיפוב
שרית אוסיפוב
לבורנטית | המרכז לנוער שוחר מדע
Room: D213
נרמין אבו יונס
נרמין אבו יונס
לבורנטית | המרכז לנוער שוחר מדע
ויטלי אורן
ויטלי אורן
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
חי אזולאי
חי אזולאי
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
יוסי אלימלך
יוסי אלימלך
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
סוניה אריאלי
סוניה אריאלי
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ברוניסלב בגרייסר
ברוניסלב בגרייסר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
דוד גילדין
דוד גילדין
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלון דולב
אלון דולב
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ד”ר יוג’ין וינגר
ד”ר יוג’ין וינגר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ד”ר רפי ורטהיים
ד”ר רפי ורטהיים
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
דניאל וסרמן
דניאל וסרמן
מהנדס מכטרוניקה | Mechanical Engineering
Room: בניין D
אלכס זיבנברג
אלכס זיבנברג
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ג’האד חאיכ
ג’האד חאיכ
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
ערן חורש
ערן חורש
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אריאל חזות
אריאל חזות
מנחה פרויקטים | Mechanical Engineering
מתן יפרח
מתן יפרח
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
מתן יפרח
אפי כשאני
אפי כשאני
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אלכס כץ-דמיאנץ
אלכס כץ-דמיאנץ
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
אור לוסטיג
אור לוסטיג
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
מורן לניאדו פיין
מורן לניאדו פיין
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
גיל מאור
גיל מאור
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
יגאל מרגלית
יגאל מרגלית
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
נצר נבות
נצר נבות
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
שלמה נזר
שלמה נזר
מרכז ומנחה פרויקטים | Mechanical Engineering
שמעון סיגלר
שמעון סיגלר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
מאור קרן
מאור קרן
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
איתן קלינהוף
איתן קלינהוף
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
פביאן ראיוס
פביאן ראיוס
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
דוד רוזנפלד
דוד רוזנפלד
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
עודד רייכספלד
עודד רייכספלד
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
יואב שלו
יואב שלו
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
גבריאל שנכר
גבריאל שנכר
מורה מן החוץ | Mechanical Engineering
הנד אבו סלאח
הנד אבו סלאח
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
אלירן אבני
אלירן אבני
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: EM429
תמיר בוקאעי
תמיר בוקאעי
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ארז גרליץ
ארז גרליץ
| Applied Mathematics
Reception hours: יום ג' 16:50-17:50
Room: M320
Reception hours: יום ג' 16:50-17:50
מיכל דינה
מיכל דינה
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ולנטין ונצ’ק
ולנטין ונצ’ק
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Reception hours: יום ה' , 14:00-15:00, בתאום מראש במייל
Room: M320
Reception hours: יום ה' , 14:00-15:00, בתאום מראש במייל
ד”ר לאוניד חלימר
ד”ר לאוניד חלימר
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ד”ר עזיז ח’רוף
ד”ר עזיז ח’רוף
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: EM429
ד”ר אלינה מולדבסקי
ד”ר אלינה מולדבסקי
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ד”ר עזר מילר
ד”ר עזר מילר
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
ד”ר ילנה פוגרבניאק
ד”ר ילנה פוגרבניאק
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: EM429
זויה צ’סנוקוב
זויה צ’סנוקוב
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
שירה צפריר
שירה צפריר
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ד”ר אולג קליס
ד”ר אולג קליס
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ד”ר פליקס קרדמן
ד”ר פליקס קרדמן
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
אריאל רויטמן
אריאל רויטמן
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ראניה ריאן
ראניה ריאן
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ד”ר בומה אברמוביץ
ד”ר בומה אברמוביץ
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: EM429
ד”ר מרים ברזינה
ד”ר מרים ברזינה
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: EM429
פרופ’ ויקטור חצקביץ
פרופ’ ויקטור חצקביץ
| Applied Mathematics
ד”ר יעקב לוצקי
ד”ר יעקב לוצקי
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: משרד מרצים מתמטיקה, בנין EF
רעיה קרדמן
רעיה קרדמן
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ד”ר דוד בנטולילה
ד”ר דוד בנטולילה
מרצה נלווה | Industrial Engineering and Management
הילה קנר
הילה קנר
מזכיר אקדמי | מזכירות אקדמית
אלה קסלמן
אלה קסלמן
ראש מדור מערכת שעות ובחינות | מזכירות אקדמית
סיגל גולדין
סיגל גולדין
ראש מדור רישום וקבלה | מזכירות אקדמית
רינת ארז
רינת ארז
ראש מדור ציונים וזכאויות | מזכירות אקדמית
מיכל טרבלסי
מיכל טרבלסי
מזכירה | מזכירות אקדמית
מיכל אסייג
מיכל אסייג
מזכירת לשכת נשיא | לשכת הנשיא
ד”ר מרינה מרינוב
ד”ר מרינה מרינוב
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ענת ניסל-מילר
ענת ניסל-מילר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר עודד סושרד
ד”ר עודד סושרד
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר יוליה סירוטה
ד”ר יוליה סירוטה
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר אלון סנה אור
ד”ר אלון סנה אור
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
פנינה צמח
פנינה צמח
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
גבי רבהון
גבי רבהון
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
עמוס רדליך
עמוס רדליך
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר ריקי רייכשטיין
ד”ר ריקי רייכשטיין
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר יעקב ריינר
ד”ר יעקב ריינר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
ד”ר משה שביט
ד”ר משה שביט
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
אביגדור שרייבר
אביגדור שרייבר
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
משה ששון
משה ששון
מורה מן החוץ | Industrial Engineering and Management
Tamar Gardner Dayan
Tamar Gardner Dayan | תמר גרדנר דיין
Assistant to Head of English Studies Unit | English Unit
Room: M107
אינאס גרייב
אינאס גרייב | Enas Ghrayeb
| English Unit
ג’יריס עידי
ג’יריס עידי | Jeries Eady
| English Unit
Room: אM107
Jeries Eady
Jeries Eady
Lecturer | English Unit
Room: M107
Enas Ghrayeb
Enas Ghrayeb
Adjunct Lecturer | English Unit
Room: M107
Ilana Kostyuk
Ilana Kostyuk
Adjunct Lecturer | English Unit
Room: M107
Stephen Rifkind
Stephen Rifkind
Lecturer | English Unit
Room: M107
Dr. Izabelle Sokolovsky
Dr. Izabelle Sokolovsky
Adjunct Lecturer | English Unit
Room: M107
אשר אדרי
אשר אדרי
מנהל משק | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
Room: LG 104
אמנון נקר
אמנון נקר | מר אמנון נקר
מנהל מעבדות פיזיקה והנדסה אופטית | Optical Engineering
ד”ר יואל סליגסון
ד”ר יואל סליגסון | ד"ר יואל סליגסון
| Optical Engineering
ד”ר נתן נצר
ד”ר נתן נצר | ד"ר נתן נצר
| Optical Engineering
ד”ר פאדי סכראן
ד”ר פאדי סכראן | ד"ר פאדי סכראן
| Optical Engineering
שורוק אסעד חרב
שורוק אסעד חרב
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
Room: D219
משרד D219
ד”ר עידן אייזנר
ד”ר עידן אייזנר
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
ד”ר איילה דנטה
ד”ר איילה דנטה
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
וואיל מטר
וואיל מטר
מורה מן החוץ | Applied Mathematics
Room: M320
מריו ברמן
מריו ברמן
| Electrical and Electronic Engineering
Reception hours: יום ד' 9:30-10:30, בתיאום מראש במייל
Room: EM428
Reception hours: יום ד' 9:30-10:30, בתיאום מראש במייל
ד”ר סימה ביזזוס
ד”ר סימה ביזזוס
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
שלומית בלום ששון
שלומית בלום ששון
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
איל דטינקה
איל דטינקה
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר חוסיין-פארג’ ראניה
ד”ר חוסיין-פארג’ ראניה
מורה מן החוץ
ח’לאילה הודא
ח’לאילה הודא
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר דנה פישר שחור
ד”ר דנה פישר שחור
מרצה עמית, רכזת תהליכי ליווי פדגוגי וטכנו-פדגוגי | היחידה להוראה ולימודים כלליים
ד”ר נגה שליט
ד”ר נגה שליט
מורה מן החוץ | היחידה להוראה ולימודים כלליים
אלינור אברמוב
אלינור אברמוב
סטודנטית חונכת | Electrical and Electronic Engineering
אלדד צורדקר
אלדד צורדקר
סטודנט חונך | Electrical and Electronic Engineering
אנטולי ליחולט
אנטולי ליחולט
מרצה | Electrical and Electronic Engineering
ד”ר מגי בן יהודה
ד”ר מגי בן יהודה
| Software Engineering
איתי גבינט
איתי גבינט
Software Engineering | Applied Mathematics
אביטל שולנר
אביטל שולנר
| Software Engineering
Room: EF518
שלמה אושמי
שלמה אושמי
תומך טכנולוגי | טכנולוגיות מידע
אופיר אמסלם
אופיר אמסלם
תומך טכנולוגי | טכנולוגיות מידע
ד”ר תיקי מרגולין
ד”ר תיקי מרגולין
מורה מן החוץ | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
שרון תדהר
שרון תדהר
מורה מן החוץ | המרכז לחינוך הנדסי ויזמות
אריאלה כץ
אריאלה כץ
עובדת מעבדה | Biotechnology Engineering
Room: D219
אירה רשקובן
אירה רשקובן
ע' מנל"א | לשכת המשנה לנשיא
Room: M
אילנה קורן
אילנה קורן
חשבת שכר | כספים
Room: M105
ולדימיר טרוצקי
ולדימיר טרוצקי
אחזקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
ולדימיר טרוצקי
אלעד פופוביץ’
אלעד פופוביץ’
חשמלאי | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אלעד פופוביץ’
שמעון דדון
שמעון דדון
אחזקה | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
שמעון דדון
אלכס ריכטר
אלכס ריכטר
חשמלאי | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אלכס ריכטר
אליהו משה
אליהו משה
ראש מדור גינון | אחזקה לוגיסטיקה ורכש
אליהו משה
קרן אטיאס
קרן אטיאס
רכזת מוסדיים וספקים | שיווק
Room: EFK
אינה מלמוד
אינה מלמוד
מנהלת מרכז מידע