תואר .B.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה

עדכוני המחלקה

לימודי התמחות וקורסי בחירה החל משנתון תשפ”א

1. חובת ההתמחות תלויה בסוג התכן ההנדסי שהסטודנט בוחר. במסלול של תכן הנדסי בתעשיה יש חובה להשלים התמחות אחת ראשית.

    בשאר המסלולים (תכן הנדסי פנימי ופרוייקט גמר) יש חובה להשלים התמחות אחת ראשית (מייג’ור) והתמחות אחת משנית (מיינור).

2. קורסי חובה: ר’ טבלה.

3. קורסי בחירה:
    3.2 התמחות ראשית: יש להשלים:
          – קורסים בהיקף של לפחות 20 נ”ז, מתוכם לפחות 4 קורסי חובה.
          – בהתמחות מחשבים מקצועות החובה יש להשלים לפחות 2 קורסים מתחום החומרה ו-2 קורסים מתחום התוכנה.

    3.3 התמחות משנית: יש להשלים לפחות 10 נ”ז, מתוכם לפחות 3 קורסי חובה. (הבהרה: מותר לבחור קורס חובה גם אם הוא מופיע בהתמחות הראשית.)

    3.4 בחירה נוספת: יש להשלים קורסים מכל ההתמחויות לפי הפירוט בטבלה. (הבהרה: במסגרת זו מותר לבחור עד 3 נ”ז מרצועת הקורסים הרב תחומית.)

 

4. הערות נוספות:
    4.1 ניתן לבחור קורסי בחירה בודדים מכל מחלקה אחרת באישור היועץ וראש המחלקה.
    4.2 לא בכל שנה/סמסטר יינתנו כל הקורסים.

 

מסלול תכן הנדסי

 

קורסי

חובה

קורסי בחירה
התמחות ראשית התמחות משנית בחירה נוספת
תכן הנדסי בתעשיה

13 נ”ז

130 נ”ז 20 נ”ז אין 10 נ”ז

 

מכל ההתמחויות

תכן הנדסי פנימי

8 נ”ז

125 נ”ז 20 נ”ז 10 נ”ז

 

מתוכם

לפחות 3 קורסי חובה

5 נ”ז

 

מכל ההתמחויות

פרויקט גמר בתכן הנדסי

4 נ”ז

121 נ”ז 20 נ”ז 10 נ”ז

 

מתוכם לפחות 3 קורסי חובה

9 נ”ז

 

מכל ההתמחויות

 

תוכנית הלימודים

שנתונים

שנתון הנדסה תש”ף  2019-2020
 שנתון הנדסה תשע”ט  2018-2019
 שנתון הנדסה תשע”ח  2017-2018
 שנתון הנדסה תשע”ז  2016-2017
 שנתון הנדסה תשע”ו  2015-2016

הערה:
עקב גודל הקבצים, לפני הצפייה מומלץ לשמור אותם באמצעות לחיצה על הכפתור
הימני של העכבר ובחירה ב”שמור בשם..” או “save target as..”

התמחויות

רשימת קורסי בחירה לפי התמחות

יועצי התוכנית

Yael Erez
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ד' 10:30-11:30, בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום ד' 10:30-11:30, בתיאום מראש במייל
Dr. Fadil Tareef
Lecturer | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ג' 12:00-13:00, בתיאום מראש עם אלה במייל, משרד EM421
שעות קבלה: יום ג' 12:00-13:00, בתיאום מראש עם אלה במייל, משרד EM421
Dr. Pini Zorea
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ד' 09:00-10:30 בתיאום מראש במייל, משרד EM423
שעות קבלה: יום ד' 09:00-10:30 בתיאום מראש במייל, משרד EM423
Dr. Samuel Kosolapov
Senior Lecturer, Department of Electrical and Electronic Engineering. | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ג' 8:30-9:20, יש לתאם מראש במייל, משרד EM425
שעות קבלה: יום ג' 8:30-9:20, יש לתאם מראש במייל, משרד EM425
Yael Erez
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ד' 10:30-11:30, בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום ד' 10:30-11:30, בתיאום מראש במייל
Dr. Fadil Tareef
Lecturer | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ג' 12:00-13:00, בתיאום מראש עם אלה במייל, משרד EM421
שעות קבלה: יום ג' 12:00-13:00, בתיאום מראש עם אלה במייל, משרד EM421
Dr. Pini Zorea
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ד' 09:00-10:30 בתיאום מראש במייל, משרד EM423
שעות קבלה: יום ד' 09:00-10:30 בתיאום מראש במייל, משרד EM423
Dr. Samuel Kosolapov
Senior Lecturer, Department of Electrical and Electronic Engineering. | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ג' 8:30-9:20, יש לתאם מראש במייל, משרד EM425
שעות קבלה: יום ג' 8:30-9:20, יש לתאם מראש במייל, משרד EM425
Ofer Tzur
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ג' 12:30-13:30, בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום ג' 12:30-13:30, בתיאום מראש במייל
Dr. Evgeny Gershikov
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ד' 13:50-14:40 בתיאום מראש במייל, משרד א'EM301
שעות קבלה: יום ד' 13:50-14:40 בתיאום מראש במייל, משרד א'EM301
Moshe Sade
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ה' 14:00-14:50 בתיאום מראש במייל, משרד EM422
שעות קבלה: יום ה' 14:00-14:50 בתיאום מראש במייל, משרד EM422
Dr. Evgeny Gershikov
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ד' 13:50-14:40 בתיאום מראש במייל, משרד א'EM301
שעות קבלה: יום ד' 13:50-14:40 בתיאום מראש במייל, משרד א'EM301
Ofer Tzur
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ג' 12:30-13:30, בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום ג' 12:30-13:30, בתיאום מראש במייל
Dr. Mario Berman
Senior Lecturer | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ד' 9:30-10:30 בתיאום מראש במייל
שעות קבלה: יום ד' 9:30-10:30 בתיאום מראש במייל
Dr. Vladislav Shteeman
Senior Lecturer | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ד' 12:40-13:40 בתיאום מראש במייל, משרד EM424
שעות קבלה: יום ד' 12:40-13:40 בתיאום מראש במייל, משרד EM424
Dr. Fadil Tareef
Lecturer | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ג' 12:00-13:00, בתיאום מראש עם אלה במייל, משרד EM421
שעות קבלה: יום ג' 12:00-13:00, בתיאום מראש עם אלה במייל, משרד EM421
Moshe Sade
| Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ה' 14:00-14:50 בתיאום מראש במייל, משרד EM422
שעות קבלה: יום ה' 14:00-14:50 בתיאום מראש במייל, משרד EM422
Dr. Elena Trotskovsky
Head of Teaching & General Studies Department | היחידה להוראה ולימודים כלליים
שעות קבלה: יום ב' 10:30-11:30, יום ד' 12:00-13:00, בתיאום מראש במייל, EM426
שעות קבלה: יום ב' 10:30-11:30, יום ד' 12:00-13:00, בתיאום מראש במייל, EM426
Dr. Samuel Kosolapov
Senior Lecturer, Department of Electrical and Electronic Engineering. | Electrical and Electronic Engineering
שעות קבלה: יום ג' 8:30-9:20, יש לתאם מראש במייל, משרד EM425
שעות קבלה: יום ג' 8:30-9:20, יש לתאם מראש במייל, משרד EM425
Dr. Elena Trotskovsky
Head of Teaching & General Studies Department | היחידה להוראה ולימודים כלליים
שעות קבלה: יום ב' 10:30-11:30, יום ד' 12:00-13:00, בתיאום מראש במייל, EM426
שעות קבלה: יום ב' 10:30-11:30, יום ד' 12:00-13:00, בתיאום מראש במייל, EM426
אלינור אברמוב
אלינור אברמוב
סטודנטית חונכת | Electrical and Electronic Engineering
אלדד צורדקר
אלדד צורדקר
סטודנט חונך | Electrical and Electronic Engineering

ייעוץ לימודים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות