סיפורי בוגרים

 • איתן ליפשיץ
  איתן ליפשיץ

  איתן ליפשיץ - בוגר מתמטיקה שימושית

  עובד בחברת Holdings (החברה מפתחת מערכת תומכת החלטות להשקעות בשוק ההון) ולומד באוניברסיטת תל-אביב לתואר שני בסטטיסטיקה יישומית
  שלוש שנים של לימודים אינטנסיביים ומעניינים ביותר עברו די מהר. את פרויקט הגמר של הלימודים ניתן לבחור ממגוון גדול של תחומים, החל מכלכלה וחקר ביצועים ועד עיבוד תמונה, עם דגש על פתרון בעיות אמיתיות ותוך שימוש בכלים מתמטיים ובהנחיית מיטב המרצים והחוקרים.
  כמה מלים על התכנית עצמה: מגוון הקורסים, החל מהסתברות ותהליכים אקראיים ועד לימוד אלגוריתמים שונים במדעי המחשב (מה שכבר בתור סטודנט מאפשר להשתלב בחברות ההיי-טק), העמיק את הידע וההבנה שלי במתמטיקה ובזכות זה התחלתי להבין את נפלאותיה ועד כמה היא דומיננטית בחיי היומיום שלנו. למעשה, תהליך זה של הבנה לא נגמר: כל קורס נוסף פותח עולם חדש, משתלב עם קורסים קודמים ונותן כלים נוספים לפתרון בעיות אמיתיות, הבאות לידי ביטוי בתעשיות השונות, כולל תעשיות צבאיות. 
 • מיכאל פישר
  מיכאל פישר

  מיכאל פישר - בוגר המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה

  מנהל  בכיר בפיתוח עסקי ומכירות (מזרח ארופה), אורביט, נתניה 
  אורט בראודה נתנו לי את היכולת ללמוד ולהפנים כל תחום חדש. אין מוסד אקדמי שמקנה ידע המתאים בדיוק לעבודה הספציפית שאתה מבצע, אבל בראודה פיתחו אצלי יכולת חשיבה ולמידה. בינינו, בעבודת גמר יש הרבה Copy-Paste מהאינטרנט. בסטאז' אתה צולל לתעשייה האמיתית, יש חיכוך מתמיד עם החיים האמיתיים. אני לא מצטער לרגע שלמדתי בבראודה. היום אני בכיוון לתואר שלישי. אני מודה לבראודה, מוריד בפניהם את הכובע על ההזדמנות שנתנו לי.
 • אסי חדד - בוגר המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה

  השנים בהם למדתי במכללה הם:2003-2007.
  במהלך 2006-2007 ביצעתי את הסטאז' במכון ויצמן למדע במחלקת
  נוירוביולוגיה, במעבדתו של פרופ' טייכברג. במסגרת תקופת ההתמחות עסקתי במחקר ופיתוח פטנט ביוטכנולוגי בתחוםבריכות-שחייה. היום מזה כשנתיים אני עובד ב-Tower Semiconductor במגדל העמק כמהנדס תהליך.
  עבודה זו עוסקת בבקרת התהליכים בקו ייצור ותמיכה מקצועית לקו הייצור.
  כתיבת נהלי עבודה ומתן פיתרונות הנדסיים תוך ביצוע שיפורים מתמידים בתהליך, בצורה עצמאית וכחלק מצוותי עבודה.
 • שירי אזולאי אליביליה
  שירי אזולאי אליביליה

  שירי אזולאי אליביליה - בוגרת המחלקה להנדסת תעשייה וניהול

  שירי אזולאי אלביליה (28), תושבת קריית ים ובוגרת מכללת בראודה בכרמיאל, הרחיקה עד מרכז העסקים המפורסם. "למי שניתנת אפשרות כזו, אל לו להסס לרגע" שירי היא הסטודנטית הישראלית הראשונה שעשתה התמחות בחברת סטאנדרד-אנד-פור'ס (S&P) שבמנהטן, ארה"ב. את ההתמחות בחברה עשתה שירי כחלק מתוכנית לימודי תעשייה וניהול במכללה. במסגרת תקופת התמחות בחברות ומכוני מחקר הרחיקה הסטודנטית עד למרכז העסקים המפורסם.
  החברה בה השתלבה אזולאי אלביליה במסגרת התמחותה מספקת שירותי ייעוץ כלכליים. מוצריה ושירותיה כוללים דירוג אשראי, הערכת אמינות, קרנות, פתרונות ניהול סיכונים, שירותי ממשל ושירותי מידע.
  הכתבה פורסמה באתר "mynet" (ע"י גלית פרי), לכתבה המלאה