השאלת ציוד עזר

השאלת ציוד עזר מאפשרת לסטודנט בעל צרכים ייחודיים לפצות על קשייו ולפעול בצורה יותר עצמאית בסביבתו.
 
ציוד עזר שניתן להשאיל:
 
אנגלית
 
מילונית אלקטרונית: מילון ממוחשב עברי - אנגלי, אנגלי - עברי.
 
Quicktionary II: סורק אופטי בגודל עט המשמש כמילון אנגלי-עברי לכל דבר.
 
מתמטיקה
 
מחשבון גרפי Texas: מחשבון מסוג זה יכול לסייע רבות לסטודנטים בעלי קשיים במתמטיקה. המחשבון מסוגל לבצע חישובים מורכבים כגון חישובים מטריציונים, הצגת פונקציות מורכבות בצורה גראפית, גזירת פונקציות, אינטגרלים וכדומה. המחשבון מסייע בעיקר במקצועות החשבון הדיפרנציאלי והאינטגראלי וכמו כן במקצועות החשמל והאלקטרוניקה.

מחשבון פשוט: מחשבון מסוג זה יכול לסייע בבחינות. רק סטודנט הזכאי לשימוש במחשבון בבחינות יכול לקבלו במרכז התמיכה או מהמשגיח/ה בעת המבחן. מומלץ לבקש את המחשבון זמן מה לפני המבחן על מנת לבדוק את תקינותו ולשלוט באופן הפעלתו.
 
ציוד עזר נוסף שניתן להשאיל:

סורק נייד: סורק נייד לסריקת מסמכים ודפים בכל מקום, קל ונוח לנשיאה ללא צורך בחיבור ישיר למתח בעת הסריקה. אמצעי זה יכול לסייע לסטודנטים המתקשים בכתיבה ומסתמכים על העתקים של סיכומים מסטודנטים אחרים.
 
טייפ מנהלים דיגיטלי: אמצעי זה יכול לסייע לסטודנטים בעלי קשיי קשב, ריכוז וארגון על ידי הקלטת הרצאות ושמיעתן שוב בבית בסביבה שקטה יותר.
 
מערכת FM: אמצעי תקשורת לסטודנטים עם לקות שמיעה. המערכת מורכבת ממשדר ומקלט אלחוטיים המאפשרת לקיים תקשורת ישירה בין הדובר למתקשה בשמיעה. מתאימה להרצאות וכנסים.
 
להשאלה ציוד העזר יש למלא את הטופס (ראה/י למטה)

טופס השאלת ציוד עזר

שם פרטי
שם משפחה
ת.ז
דוא"ל
טלפון נייד
בחר/י את הציוד שברצונך להשאיל


סיבות לבקשה