מכינות קדם אקדמיות

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה הינה מוסד אקדמי טכנולוגי מאושר ע"י המועצה להשכלה גבוהה. המכללה שמה לה כמטרה מצויינות בהוראה תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות למיצוי הפוטנציאל הלימודי של כל סטודנט.

במסגרת המכללה פועלת המכינה הקדם אקדמית אשר הוקמה בחסות משרד החינוך ו"הקרן לחיילים משוחררים במשרד הביטחון" ולה מוניטין רב כבר שנים רבות.

למכינה סגל הוראה בעל ניסיון רב, וותק של שנים רבות בהכנה לקראת בחינות הבגרות ולימודים אקדמיים.

למכינה סגל מנהלי תומך המלווה את הסטודנט במשך כל תקופת לימודיו ומעניק לו תמיכה ומענה בכל נושא לו הוא זקוק כל זאת עם יחס אישי ואוירה חמה ואוהדת, על כך יעידו אלפי הסטודנטים שהשלימו/ שיפרו את תעודת הבגרות שלהם או תעודת מכינה  קדם אקדמית של המכינה ולבסוף הגיעו ליעדם - המשך לימודים אקדמיים במסגרות השונות של המוסדות להשכלה גבוהה.

המכינה הקדם אקדמית מאפשרת לסטודנט להשלים ו/או לשפר את תעודת הבגרות במגוון מסלולים תוך התאמה אישית וקצב אישי.

התעודה שתוענק לבוגרי המכינה לבגרות, היא תעודת הבגרות הרשמית של משרד החינוך המוכרת בכל המוסדות להשכלה גבוהה בארץ. לבוגרי המכינה הייעודית להנדסה תוענק תעודת מכינה המאפשרת להם להתקבל ללימודי ההנדסה במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה.

לרשותו של הסטודנט הלומד במכינה מגוון רחב של שרותי סיוע הן במישור הכספי והן במישור הלימודי כגון:

  • אפשרות לפטור משכר לימוד (עפ"י קריטריוני זכאות)
  • אפשרות למלגת קיום (עפ"י קריטריוני זכאות)
  • התאמת מסלול אישי הכולל ייעוץ לימודי לפני תחילת הלימודים ולכל אורכם. סדנאות להקניית מיומנויות למידה, התמודדות עם לחץ וחרדת בחינות, שעורי תגבור ועוד.