לתורמים ושוחרים

שוחרים, תורמים וידידי המכללה

בתקופה של צמצום קשה ורציף במשאבים הציבוריים המוקצים להשכלה הגבוהה בישראל, יש צורך גדל והולך של גיוס משאבים חיוניים, המהווים המקור העיקרי של מוסד אקדמי המבקש להתפתח ולגדול. רק באמצעות תרומות נוכל לפתח את הקמפוס, לפתח מעבדות לימוד ומחקר, לשמר ולקדם את רמת הלימודים במכללה, לפתח תכניות לימוד חדשניות, להקים מבני לימוד משוכללים, לקיים פרויקטים מחקריים, חינוכיים ותרבותיים, להציע לסטודנטים סביבת לימוד מתקדמת ומאתגרת, להרחיב את הזדמנויות המלגה העומדות לרשות הסטודנטים והצרכים הינם עוד רבים...
זאת ההזדמנות שלכם להשפיע על ההשכלה הגבוהה בישראל בכלל ובגליל בפרט. נשמח אם תיקחו חלק אישי ותסייעו באמצעות תרומה (ככל יכולתכם). אנו מבקשים את עזרתכם בגיבוש קבוצה מכובדת של ידידים ותורמים, מהארץ ומחו"ל, המאמינים בחזון שאנו מציגים וביכולתנו לממשו, ובהתאם גם יירתמו לסייע.
במקביל לפניות לתורמים מהארץ ומחו"ל אנו מחפשים קשר הדוק עם גופים עסקיים מובילים בארץ ובחו"ל, הרואים בשותפות אקדמיה-תעשייה את השילוב המנצח, המבטיח טיפוחו של דור עתיד איכותי. אנו מחפשים את עזרתם של אלו הרואים את טיפוח איזור הגליל, פיתוחו ושגשוגו מבחינת השכלה, תעשיה, הזדמנויות עבודה כמטרה חשובה.
מטרת הפעילות מול ידידי המכללה ושוחריה היא להעצים ולחשוף את המכללה, המתרחש בה והמתחדש בה, כלפי ידידיה, שוחריה, בוגריה וציבור תורמיה.
מטרתנו היא לקיים פעילות רציפה של מפגשים באירועים מרכזיים: בהרצאות, בימי עיון לימודיים ובפעילויות שונות המחזקות ומעמיקות את הקשר בין המכללה לציבור ידידיה. כל הפעילות נועדה בראש ובראשונה להעמיק את הקשר עם אורט בראודה במגמה לסייע בגיוס גדל והולך של משאבים חיוניים.
אנו קוראים לכם לתמוך ציבורית ולהשקיע משאבים חומריים בפועלה האקדמי של המכללה. לסייע לקהילה העסקית והחברתית בישראל להשתלב במכללה  ולתרום את חלקה, באופן שיקדם אינטרסים משותפים ויישא פרי לטובת חברה ישראלית משכילה ומשגשגת.
הצרכים הם רבים, אופן והיקף הסיוע שונים ומגוונים, מטרת-העל היא אחת.
ידידי המכללה ושוחריה יהנו מהטבות שונות שניתנות בחינם או במחירים מוזלים על ידי המכללה. לפירוט לחץ כאן.