דבר הדקנית

דבר הדקנית

סטודנטים יקרים,

המכללה רואה חשיבות רבה בקיום מעטפת תומכת ללומדים בקמפוס וזאת תוך קשר הדוק עם המחלקות והיחידות האקדמיות האחראיות על המצוינות האקדמית והמקצועית. מעטפת הסיוע והתמיכה היא המשימה המוטלת על דקנט הסטודנטים, עליי כדקנית העומדת בראשה ועל הצוות שלצדי.

דקנט הסטודנטים הינה הרשות המרכזית במכללה הפועלת לרווחת הסטודנטים, מלווה את הלומדים בקמפוס מכניסתם ללימודים והשתלבותם במערכת ההשכלה הגבוהה, לאורך כל שנות הלימוד ובכלל זה בהכוונה וביעוץ לפיתוח קריירה והשתלבות במעגל העבודה.

אנו מעוניינים לאפשר לכם הלומדים, ליהנות מפרק החיים הסטודנטיאלי וחווית לימודים חיובית. לשם כך, אנו נתמוך ונסייע במידת האפשר במידה ויתעוררו קשיים, לבטים או דילמות בתחומים האישיים, החברתיים-תרבותיים והכלכליים בעלי השלכות על הלמידה.

הלימודים בהשכלה הגבוהה הנם המשך ישיר של מסלול חייכם עם התבגרותכם. כל אחד ואחת מכם, מגיע עם מערכת ציפיות אינדיבידואלית לגבי הקריירה המקצועית שבחרתם, עם יכולות אישיות הכוללות יכולות לימודיות, כישורים חברתיים וכן רקע אישי ומשפחתי. כל זה ועוד, בעל השפעה ישירה על תפקודכם כסטודנטים ולקיחת האחריות על הלמידה. תקופת ההסתגלות ללמידה באקדמיה משתנה בין אחד למשנהו, ולעיתים צצים קשיים. פה בדקנט, האווירה התומכת, הצוות המסור, המיומן והמקצועי, יכול לסייע, לתמוך ולעזור במימוש הפוטנציאל האישי הטמון בכם. לבקש עזרה, ייעוץ או הכוונה זו לא בושה. סביר להניח, שהבעיה בה נתקלתם אינה ייחודית. הסיוע יכול לכוון אתכם הלאה.

בשמי ובשם כל צוות הדקנט, אנו מאחלים לכם הסטודנטים, שנות לימודים פוריות, הנאה לאורך כל תקופת הלימודים מתחילתה ועד לקבלת הדיפלומה והצלחה רבה במשימותיכם.

ההצלחה שלכם היא המטרה שלנו!

זכרו, דלתי תמיד פתוחה בפניכם.


בברכה,
דר' תמר גדריך
דקנית הסטודנטים