יחידת הדקנט סימנה מטרה

הכוונה ואיתור מקומות עבודה לסטודנטים
 

 

יחידת הדיקנט במכללה עושה בחודשים האחרונים מאמצים גדולים בכדי לסייע לסטודנטים ולבוגרי המכללה למצוא מקום עבודה. לדברי דיקן הסטודנטים, פסח שפר, השנה הורחבה הפעילות בשני תחומים: מערך ההשמה וארגון ימי "זרקור", שבהם נציגי מעסיקים פוטנציאליים מגיעים למכללה, מציגים את עצמם ואת דרישותיהם ומזמינים את הסטודנטים ליצור עימם קשר, במטרה לקלוט אותם כעובדים מן המניין. המפגש האחרון התקיים עם נציגי קונצרן 'יוניליוור' – כ-50 סטודנטים מהמחלקות להנדסת מכונות, ביוטכנולוגיה והנדסת תעשייה וניהול, הגיעו והתרשמו מהחברה שביקשה להעסיקם.

"יצרנו שיתוף פעולה חשוב עם חברת כח האדם 'אתגר משאבי אנוש', שהשיקה שירות חדש למען ציבור הסטודנטים והבוגרים בכל נושא ההשמה לתעסוקה, ובעיקר בהיי-טק", מספר שפר. "יועצת החברה, גב' סיוון אלמוג, נמצאת במכללה בימים שני ורביעי החל משתיים בצהריים ובזמן שהותה כאן היא נפגשת עם סטודנטים, מסייעת להם בעריכת קורות החיים ומייעצת בנושא ראיון קבלה לעבודה. במקביל היא גם מחפשת עבורם מקומות העסקה מתאימים. בנוסף, קיימנו כבר כמה 'ימי זרקור', בשיתוף חברות מובילות במשק, בהם חברת רפאל, שחיפשה סטודנטים שלומדים הנדסת תעשייה וניהול משנה ב' וסטודנטים שלומדים במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה משנה ג' ומעלה".


לדברי הדיקן, החל מסמסטר ב' של שנת הלימודים הנוכחית, יתקיימו סדנאות לסטודנטים משנים ג' ו-ד', שבהן יכוונו אותם כיצד יש לכתוב קורות חיים ולהיערך לראיון עבודה, בנוסף לטיפול להכוונה של סטודנטים לחברות שמעעוניינות לגייס עובדים מקרב תלמידי ובוגרי המכללה.

המעוניינים להיפגש עם גב' סיוון אלמוג, יועצת התעסוקה של חברת אתגר משאבי אנוש, מוזמנים לפנות אליה לכתובת: sivan.a@etgar-hr.com או בטלפון: 073-2070090

חזור לרשימה