תמיכה תרומות ומעורבות

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה גאה בבוגריה, המעורבים בחיי העשייה והיצירה בכל תחומי החברה, התעשייה והמשק בארץ ובעולם. נשמח לראות את בוגרינו כשותפים משמעותיים ומעורבים בעשייה במכללה ובקהילה.

בוגרי המכללה יכולים להשתלב ולתרום באופן הבא:
  • תמיכה וליווי של שני מרכזים חשובים שנמצאים במכללה: המרכז לקידום ופיתוח ההוראה והלמידה והמרכז ליזמות וחדשנות.
  • ליווי בוגרים צעירים בשלבים הראשונים של בניית הקריירה שלהם – לפרטים: נא לפנות למזכירת אגודת הבוגרים: brdalum@braude.ac.il.
  • תרומה לשם מימון מלגה לסטודנטים (חלקם נזקקים, חלקם מצטיינים), כדי לשקף את רוח המכללה למצוינות ולעזרה לנזקקים כאחד. (יעד תרומה מינימלית: 200 ₪ לבוגר, אולם נקבל ונעריך גם תרומות קטנות יותר).
  • תרומת מחשבים ניידים שיוצאים משימוש פרטי או עסקי על מנת להבטיח שלא יהיה סטודנט במכללה שיחסר לו מחשב כי ידו אינה משגת רכישת מחשב. ניתן לתרום גם כספית לשם כך (יעד תרומה מינימלית: 200 ₪ לבוגר, אולם נקבל ונעריך תרומות קטנות יותר).
  • נתינה ותרומה לקהילה: חניכה וליווי אישי בתחומי הלימוד השונים (מתמטיקה, מדעים, ביולוגיה, כימיה, אנגלית ועוד) במסגרת של פעם בשבוע, לאורך שנה (אנחנו נדאג "לתווך" בין המסגרת לבוגר). בכך אנחנו מקווים לנסות לשפר את ההישגים הלימודיים של הנתמך ולחשוף אותו לעולם האקדמיה והתעשיה.

ארגון הבוגרים פתוח לכל הבוגרים והבוגרות ללא תשלום דמי חבר.

כאמור, אתם יותר ממוזמנים לתמוך בעשיה של המכללה למען הסטודנטים שלה למשל, על ידי תרומה לקהילה, ליווי סטודנטים, תרומה למלגה או למחשב נייד לסטודנט.

נקבל ונעריך כל תרומה (קטנה כגדולה).

לתרומה:
נא לפנות למזכירת אגודת הבוגרים: brdalum@braude.ac.il.