שעות ייעוץ - במחלקה להנדסת מכונות סמסטר ב' תשע"ז

שעות ייעוץ סמסטר ב' תשע"ז 

בין התאריכים:- 19.3.17-05.07.17

 

תא דואר 

שם משפחה

שם פרטי

Email

יום

שעות

טלפון במשרד במכללה

חדר

15D

אבו סאלח

סאמי

samyas@braude.ac.il

ג'

15:45-17:45

9901888

394-D1

527EM

אברמוביץ

בומה

abbuma@braude.ac.il

ב'

09:30-10:30

-----------

חדר מרצים M

527EM

אברמוביץ

בומה

abbuma@braude.ac.il

ג'

10:30-11:30

-----------

חדר מרצים P

160D

אזולאי

חי

h.azulay@utoronto.ca

ד'

בשעה 19:40

-----------

חובה תיאום מראש בדוא"ל

11D

איזנשטדט-מטלון

אראלה

erella@braude.ac.il

א'

09:30-11:15

9901735

מעבדת ישקר D2

51D

אלפרשטיין

דוד

 davida@braude.ac.il

א'

10:30-12:30

9901944

398-D1

87D

אריאלי

סוניה

sonya.ariely@gmail.com

ב'

בשעה 16:30

-----------

חדר מרצים M

145D

ארליך

אבי

avierlikh@012.net.il

ג'

09:30-10:30

-----------

חובה תיאום מראש בדוא"ל- חדר מרצים M

10D

בן-חנן

אורי

ubenhana@braude.ac.il

א'

15:00-16:00

9901830

235D

10D

בן-חנן

אורי

ubenhana@braude.ac.il

ב'

11:00-12:00

9901830

235D

13D

בראון-בנימין

אורית

bborit@braude.ac.il

ד'

10:30-12:30

9901786

 מעבדת ישקר  D2

34D

גורדון

גבריאל

gabigor@gmail.com

ב'

בשעה 18:30

-----------

חובה תיאום מראש בדוא"ל- חדר מרצים L

92D

גזית

שמואל

sgazit@braude.ac.il

א'

14:30-15:30

9901943

401-D3

92D

גזית

שמואל

sgazit@braude.ac.il

ג'

12:00-13:00

9901943

401-D3

119D

גוטמן

אירינה

irenag@braude.ac.il

ב'

10:30-12:30

9086467

D3-405

32D

גולדשטיין

איילת

ayelet@braude.ac.il

ד'

13:30-14:15

9901719

חדר מרצים M

32D

גולדשטיין

איילת

ayelet@braude.ac.il

ה'

15:30-16:20

9901719

חדר מרצים M

146D

גילדין

דוד

davidgildin@msn.com

א'

16:40-17:40

9901818

200D

146D

גילדין

דוד

davidgildin@msn.com

ד'

11:30-12:30

9901818

200D

74D

וייס

אבי

avi@braude.ac.il

א'

11:30-12:20


9901736

מעבדת ישקר D2

74D

וייס

אבי

avi@braude.ac.il

ד'

11:30-12:20

9901736

מעבדת ישקר D2

 

וינברג

לינדה

linda@braude.ac.il

ב'

15:00-16:00

9901985

107א-M

 

וינברג

לינדה

linda@braude.ac.il

ד'

13:00-14:00

9901985

107א-M

17D

וינגר

יוג'ין

eweinger@braude.ac.il

ה'

13:00-14:00

9901755

 מעבדת פלסטיקה D1

105D

ולדר

אידית

edithv@braude.ac.il

ג'

09:30-10:30



-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל חדר מרצים M

24D

זיבנברג

אלכסנדר

AlexZ@iscar.co.il

א'

15:00-16:00

-----------

חובה תיאום מראש בדוא"ל

37D

חאיכ

ג'האד

jehad.haick@gmail.com

ג'

09:30-10:15

-----------

חדר מרצים M

116D

חורש

ערן

eranh@braude.ac.il

ד'

בשעה 16:40

-----------

חדר מרצים M

 

טולדנו

דבורה

dvora@braude.ac.il

א'

12:30-13:30


9901403

משרד מרכז לקידום ההוראה והלמידה - בבניין EF

71D

יפרח

יצחק

yifrach@braude.ac.il

ד'

10:30-11:20

9901903

398-D1

71D

יפרח

יצחק

yifrach@braude.ac.il

ד'

16:40-17:30

9901903

398-D1

 570EM

ישראלי

שי

 shaii2508@gmail.com

א'

12:30-13:15

-----------

בתיאום מראש בלבד! 308D

115D

כץ-דמיאנץ

אלכסנדר

kalexand@technion.ac.il

 ד'

19:40-20:40



-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל - חדר מרצים D

148D

מאור

גיל

gilmaor@braude.ac.il

 

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל


-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל

73D

מסרי

רמי

 ramim@braude.ac.il

ד'

09:30-11:30

9901812

 מעבדת ישקר D2

940EM

לנגבורד

לימור

limor@braude.ac.il

ה'

בשעה 11:30

-----------

חדר מרצים M

9D

סאלח

אדהם

adhamsalih@gmail.com

ה'

11:30-12:30



-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל ומקום מפגש

44D

סיגלר

שמעון

sigler@galil.org.il

ד'

בשעה 17:40

-----------

חובה תיאום מראש

137D

סלומון

שאול

shaulsal@braude.ac.il

ג'

10:30-12:30

9901767

מעבדת ישקר D2

12D

צ'צ'יק

ולדימיר

vchechik@braude.ac.il

א'

11:30-12:30

9901887

312M

12D

צ'צ'יק

ולדימיר

vchechik@braude.ac.il

ג'

12:30-13:30

9901887

312M

90D

צדיק

שלום

shaloms@braude.ac.il

ב'

10:00-12:00

9901709

397-D1

153D

צ'רנוב

ויקטור

chernov@braude.ac.il

ד'

 10:00-12:00

9901709

397-D1

969M

צמח

פנינה

zpnina@netvision.net.il

ב'

10:30-11:30

-----------

חדר מרצים M

132D

קלינהוף

איתן

Eitan-dalia@013.net

ה'

בשעה 16:40

-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל
חדר מרצים
M

16D

קונוולינה

פיטר

pkonvali@braude.ac.il

ג'

14:00-15:00

9901818

D200
חובה תיאום מראש
דוא"ל

8D

קוניג

מייקל

koenig1@braude.ac.il

ב' 

בשעה 17:30


-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל

149D

קלוסקה

רונית

Ronit@braude.ac.il

ה'

11:30-12:30


-----------

  310D

 

קרול (רמ"ח)

אהוד

kroll@braude.ac.il

ב'

15:00-16:00

9901945

298-D1

 

קרול (רמ"ח)

אהוד

kroll@braude.ac.il

ה'

12:00-13:00

9901945

298-D1

43D

קרסני

נתן

natankrasney@gmail.com

ה'

09:30-10:30


-----------

חובה תיאום מראש בדוא"ל- חדר מרצים L

14D

רגב

מיכאל

 michaelr@braude.ac.il

א'

14:00-15:00

9901734

404-D3

14D

רגב

מיכאל

 michaelr@braude.ac.il

ד'

15:00-16:00

9901734

404-D3

115D

רוזנפלד

דוד

davidr@zur.co.il

ד'

09:20-10:20

-----------

חדר מרצים L

143D

רוט

נאוית

navroth@walla.com

ג'

10:30-11:30


-----------

חובה תיאום מראש דרך הדוא"ל מעבדה 101D

97D

שניידרמן

דמיטרי

mechdmit@techunix.technion.ac.il

ה'

11:30-12:30

-----------

חדר מרצים M

119D

שרייבר

אריה

aries@technion.ac.il

ג'

08:30-09:30

-----------

חדר מרצים L